Hej szóstkowicze ;)

Jest nam niezmiernie miło, iż od tylu lat możemy liczyć na Wasze wsparcie! Cieszymy się również, że grupa naszych fanów tak dynamicznie rośnie. Niestety ta sytuacja wiąże się z pewnymi konsekwencjami - w tym momencie nie dysponujemy już wolnymi miejscami na naszym campingu... Zachęcamy Was jednak do rezerwowania miejsc na przyszły sezon, których będziemy mieli więcej aż o 50, w związku ze zmianami, które ciągle wprowadzamy.

 

 

ZACZNIJ SURFERSKĄ PRZYGODĘ Z CH6!

Wystarczy, że przyjedziesz na Chałupy 6 i dołączysz do jednej z trzech szkółek wind/kitesurfingu (Easy Surf Center, Kite.pl lub Molo Surf). Utytułowani instruktorzy oraz wyspecjalizowana kadra zadbają o Twoją surferską metamorfozę

 

SPOT

Pole namiotowe Chałupy 6 położone jest na Półwyspie Helskim, ok. 6 km od Władysławowa. Teren graniczy bezpośrednio z wodami Zatoki Puckiej – przez wielu uważanej za najlepszy spot do uprawiania windsurfingu i kitesurfingu. Na plaży od strony morza znajdziesz wyjątkową, szeroką i nigdy nie zatłoczoną plażę, na której spędzisz z rodziną lub przyjaciółmi mnóstwo niezapomnianych chwil rzucając frisbee, grając w siatkówkę, surfując, pływając, budując piaskowe budowle lub po prostu opalając się. obsługa.

 

NA TERENIE CHAŁUP 6

Nie samą plażą człowiek żyje! … ale jeśli zamierzasz się na nią wybrać, o dobór odpowiedniej stylizacji zadba personel jednego z dwóch surf shopów – Go surf oraz Easy surf, w których asortymencie prócz kategorii life style (takich marek jak: Quiksilver, Roxy, DC, Dakine, O’neill) znajdziesz również hardware (Tabou, Gaastra, North Sails, Prolimit, Dakine).

O Twój pełny brzuch zadba kempingowy bar, którego potrawy zapewnią rozkosz podniebieniu, a jasne, śródziemnomorskie wnętrze umili Ci spędzony w nim czas.

Każdy kto preferuje przygotowywanie posiłków na własną rękę, znajdzie wszelkie potrzebne produkty w naszym sklepie spożywczym.

Ponadto znajdziesz u nas:
- plac zabaw dla dzieci
- bezpłatny dostęp do sieci Wi-Fi
- mini siłownię na świeżym powietrzu
- boisko do siatkówki
- wypożyczalnie sprzętu wind/kite surfingowego
- sąsiadującą z CH6 dróżkę rowerową


Go surf SHOP easy surf center easy surf shop kite.pl

POLE NAMIOTOWE NR 6, Tadeusz Elwart, 84-120 Chałupy, tel.: 58 674 30 50, mobile: 501 776 045, camping.chalupy6@wp.pl

Znajdź nas: